Zpět na web

  • načítám...

Vaříme, pečeme, konzervujeme | Slané pohoštění

Jo a jestli je to na teď, na podzim, tak je období dýní, dělala jsem dýňové menu, protože mám halloweenské dítě :mrgreen: součástí byly minichlebíčky s dýňovou pomazánkou, s nivou a ořechy, ty oranžové samozřejmě, taky měly úspěch

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...