Snažení | IUI 2021
Ahoj tetičky a kamarádi, tak včera už ta naše usměvavá a úžasná láska měla 3 měsíce… Je moc hodná, usměvavá a snad šťastná a spokojená, princeznička naše :heart:️. Otáčí se na boky i na bříško, bříško zvládla úplně sama den před 3m, tam se ale pravda ještě trošku vzteká, protože ji zatím nejde vytáhnout ručičku, na kterou se překulí :mrgreen:, to bude mít po tatínkovi :joy:. Krásně povídá a žvatlá, směje se a řechtá, s tatínkem dělá blbinky, učí ji vyplazovat jazyk :joy:. Jinak asi už chce papat co my s tatínkem, poslední 2 týdny už ji občas potrápí dolní zoubky, jak tlačí. Ale naštěstí mám funguje Saloos první zoubek a Calgel :pray_tone1:, jinak to teda byla hysterie :roll:, než mě po 24h křiku napadlo kouknout do pusinky… člověka to takto brzy celkem překvapí, ale jak to tak poslouchám okolo, tak je to častější, než jsem si myslela, že už miminku vyleze zoubek i ve 4. měsíci. Nám zatím prosvitaji dole 2 bílé flíčky, tak uvidíme, kdy se vyklubou. Moc Vás zdravime :heart:️:kissing_heart:.
- Autor: Lucinta
- Vloženo: 25.09.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána