Zpět na web

  • načítám...

Vaříme, pečeme, konzervujeme | Proč se korpus nepeče?

Přidávám recept a postup, já už peču asi kolem hodiny a na těch 185-190°, ono tam je napsáno 1h a něco, ale on spíš zvrdnul no, vůbec nevím jestli to bude dobrý:grinning:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...