Snažení | IUI 2021
"@Majdasss":https://www.emimino.cz/profil/majdasss/ Ahojda, to jsou super zpravy! Ja rodila v 38+1, tak kdo vi, treba to mas taky za par :innocent: moje vzp mam, ale nekoumu to, co je tam napsano. Jediny duvod, proc jsem to zalozila bylo cerpani příspěvku. Po narozeni maleho mi prisel jeste kupon na 500kc, tak jsem objednala rucni odsavacku a ti chytráci mi napsali, ze neni pro dite, ale pro matku. Ehm Jasne, asi si budu delat mléčné koktejly pro sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak my se mame krasne. Jeden den mi spinkal v noci 4hodiny a dneska pro zmenu od 3do 5ti vubec a rval jak tur. Ted si zase vesele chrni a usmívá se, tak se na nej ani nemuzu za ten spankovy deficit zlobit. Je tak krasnej kralicek muj :srdce:
- Autor: Babybabe
- Vloženo: 27.09.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána