Snažení | IUI 2021
"@Elkapelka":https://www.emimino.cz/profil/elkapelka/ "@Babybabe":https://www.emimino.cz/profil/babybabe/ Moc vám holčičky gratuluji k nádherným, zdravým miminkům :srdce: Ja jsem se tady asi měsíc nepřipojila, bylo toho moc ale pořád jsem na Vás myslela a hledala si volnou chvíli :* Je mi líto nějakých nepříjemnosti ať už při nebo po porodu ale to se za chvíli zapomene s tím uzlickem v náručí :hug: "@Majdasss":https://www.emimino.cz/profil/majdasss/ na tvoje miminko už to tady doufám stihnu! To přijde každým dnem :pankac: Také potichu gratuluji @penalta,snad vše vydrží :kytka: A na závěr "@Lucinta":https://www.emimino.cz/profil/lucinta/ no to snad není možný, už 3mesice, to to letí 8o malička je moc moc šikovná, s přetavením je rozhodně napřed a se zoubkama teda taky. U malého to ale taktéž vypadalo, že bude venku každým dnem a nakonec ho trápil až do 5mesicu :roll: Tak snad to budete mít úplně v pohodě! "@Linusren":https://www.emimino.cz/profil/linusren/ věřím,že ty výsledky co ti dopadly špatně se zase obrátí k lepšímu a ty se budeš za chvíli taky radovat :andel: Co se týče nás, je to hukot. Malého pořád trápí zuby ale jako vážně masakralne. Už jich má 5 a teď je na cestě 6ty a rozhodně se nedá říct, že to má klidne prubehy. Jídlo mi nechce skoro žádné, mléko mi taky bojkotuje, tak se do něj pořád snažím aspoň něco strkat skrz živiny. :zed: V 8m začal během jednoho víkendu lézt, sedět, klečet a stát. :lol: Jedine slovo co říká je MAM a to pouze, když brečí a leze zamnou třeba do kuchyně :D Momentálně bohužel bojujeme s nějakou infekci, již dva dny 40,5 skoro nesrazitelne horečky, v noci měl malý febrilní křeče, no hrůza. O přístupu me Dr tady ani nebudu informovat, protože bych se zase nas... Tak se mějte krásné holky a těším se na další a další fotečky, pozitivní zprávy apod, zasílám pár fotecek :)
- Autor: Nikca7
- Vloženo: 28.09.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána