Těhotenství | TP prosinec 2021
Ahojky děvčata, po dlouhé době, nestíhám ani pořádně vše dočíst za cele léto. Bylo to hektické a přijde, mi méně a méně času dětmi na vše ostatní. Jinak naše Viky teďka měla nějakou rýmku a teploty, ale už měsíc ji roste další zub, tak asi proto a nevím zda i proto máme šílený boj s jídlem a skoro se mi chce brečet, když tu čtu jak Vaše dítka hezky baští. :scream: :scream: :weary: Už jsem řešila i s doktorkou, tak dáváme probiotika, ale vcelku cca 3 týdny zpátky se to hrozně zhoršilo a buď jist nechce vůbec nebo ji stačí na zasycení jen trochu- par lzicek. Celkově od toho, léta kdy ji začali růst zuby je to děs. Jí kousky a už dávám téměř vše jen nesolim, jen koření- bylinky. Dokonce i doktorka ať zkouším omáčku knedlík. Dělala jsem koláč s ovocem a chutnal. Ještě jogurty bílý má rada. Taky i vybiravá je protože už člověk neví do ji na dělat, aby ten oběd hlavně snědla. Koukala jsem jak Vám dítka hezky rostou a snaží se dělat pokroky. My konečně taky už máme o víkendu si malá poprvé stoupla a do te doby si stoupne všude a stále zkouší, čekám až začne ťapat kolem nábytku. Malá je jak tajfun nic nesmí být na stole, nic ji neunikne a co ji odeberu z rukou, tak řev. Děvenka je malý vzteklounek :D :D Dneska máme 10 měsíců:innocent: :innocent: :heart_eyes: Holky jak to utíká a zachvili budou mít 1 rok. :scream: :star_struck: :partying_face:
- Autor: Terinamamina
- Vloženo: 29.09.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána