Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | TP prosinec 2021

"@Sissela":https://www.emimino.cz/profil/sissela/ https://www.adom.cz/softshellove-zateplene-boticky-capacky/z125.htm Mám do kočáru, na zahřátí. Vzala jsem si větší, krz ponožku. Šedé. Dají se stáhnout nahoře. A pak tyto.. https://ekobroucek.cz/softshellove-zateplene-boticky-zimni-capacky-cerne-g6330?card=38835&gclid=CjwKCAjws--ZBhAXEiwAv-RNL8g0LDGJcxTTNm_cqW6LfFTlMZGBD1DvVTossGTsDpTZ8erx87P81hoCQioQAvD_BwE V těch se dá i chodit. No je mu 9 m, tak počítám, že min 3 m nebude lítat po svých. Může je využít i doma. Vzala jsem si větší, že to je akorát na hraně. Malej má nohu skoro 12 cm. Ale vzala bych asi spíš od Reima, koukni. Stojí plus mínus stejně. Oboje mu padnou dobře. Tak uvidíme, jak budou sloužit. Jinak u dr naštěstí průdušky ok, sice je jak chrastítko, ale z nejhoršího je venku. Krev, krk z odběru má ok. Teplotu nemá od rána, tak snad to bude ok. Jsme od pátku doma 8o

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...