Zpět na web

  • načítám...

Alergie a ekzémy | Vyrážka/pupínky, co je to?

Dobrý večer, synovi se na noze udělala tato vyrážka. Spíše shluk pupínků a svědí ho to. A dělá se mu z druhé strany stehna to samé :( Začíná to malými červenými tečkami a rozroste se to do velkých pupínků jako od komára. Den po synovi to začalo i u mladšího syna. Na obličeji má dvě červené ťupky na čele a nosu a ze třetí už se udělal pupínek. Má to i u podpaží. Nevíte co by to mohlo být? Od komára to nezačne takto od červených ťupek :think: Jeden den ťupka a druhý den už pupínek a svědí to. Hned zítra budu volat kožní a zajdu s nimi k dětské lékařce. Děkuji.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...