Vše možné | Fotograf živnost
Ahoj. Za rok mi konci rodicak a ja premyslim nad tim co v zivote delat. Pracovala jsem jako urednice, ale prace me nenaplnovala az nebavila. Posledni rok me opravdu bavi fotit. Sice jen mobilem, takze to odpovida kvalite, ale baví mě to. Modelem mi tedy stoji hlavne moji psi - a to me fakt baví nebo můj syn. Jen si dovolim pridat sem pár fotek. Já jsem na ty amatersky fotky docela pyšná i kdyz jsem si vedoma spousty chyb, zajima me i nazor ostatních. Ono tim mobilem se clovek nedostane tak jako s fotoaparatem Premyslela jsem o nejakem kurzu, potom o dobre fotoaparatu a nejak se do toho pustit a zdokonalovat se. Kazdopadne byt takovy ten fotograf pro rodiny, domaci mazlicky apod. :)
- Autor: tothova
- Vloženo: 09.10.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána