Těhotenství | TP prosinec 2021
"@Petrussee":https://www.emimino.cz/profil/petrussee/ Peti a jak si zkousela podavat vodu? Ja zprvu zkousela vse a vzal mi na milost az panakovou sklenicku s vodou. Pak sem v DM koupila takovy hrnek s cucatkem a jen zevnitr vyndala tu silikonovou zabranu celou, aby voda dirkama volne protekala. Na tom sem ho naucila pit vodu. Ted pije vodu z cehokoliv, nejcasteji klasicky z flasky se savickou. Chapu, ze te to trapi, ja taky hrozne nervila kdyz se nechtel ani kojit ani pit...dehydratace sem se fakt bala
- Autor: kajka kajka
- Vloženo: 10.10.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána