Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | TP prosinec 2021

"@Petrussee":https://www.emimino.cz/profil/petrussee/ Peti a jak si zkousela podavat vodu? Ja zprvu zkousela vse a vzal mi na milost az panakovou sklenicku s vodou. Pak sem v DM koupila takovy hrnek s cucatkem a jen zevnitr vyndala tu silikonovou zabranu celou, aby voda dirkama volne protekala. Na tom sem ho naucila pit vodu. Ted pije vodu z cehokoliv, nejcasteji klasicky z flasky se savickou. Chapu, ze te to trapi, ja taky hrozne nervila kdyz se nechtel ani kojit ani pit...dehydratace sem se fakt bala

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...