Zpět na web

  • načítám...

Tt

Ahoj holky, prosím můžete mi někdo poradit?... Dva dny zpět večer jsem si delala test clearblue a bylo tam (-)... Dnes rano jsem si dělala mama test co mi poradila kolegyně a vyšlo mi tohle... Co myslíte? Jsem těhu nebo jem poplach? :nevim:

  • Autor: Rbl
  • Vloženo: 16.10.22

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...