Tt
Ahoj holky, prosím můžete mi někdo poradit?... Dva dny zpět večer jsem si delala test clearblue a bylo tam (-)... Dnes rano jsem si dělala mama test co mi poradila kolegyně a vyšlo mi tohle... Co myslíte? Jsem těhu nebo jem poplach? :nevim:
- Autor: Rbl
- Vloženo: 16.10.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána