Snažení | Co myslíte? Jo nebo ne?
Tak jsem byla rano na krvy a ve 2 budu vědět výsledky, ale asi je to tam :ok_hand:.. Neni to o tom, že bych byla hloupá.. Ale bohužel jsem se už zklamala...
- Autor: Rbl
- Vloženo: 17.10.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána