Zpět na web

  • načítám...

Snažení | Co myslíte? Jo nebo ne?

Tak jsem byla rano na krvy a ve 2 budu vědět výsledky, ale asi je to tam :ok_hand:.. Neni to o tom, že bych byla hloupá.. Ale bohužel jsem se už zklamala...

  • Autor: Rbl
  • Vloženo: 17.10.22

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...