Zpět na web

  • načítám...

Snažení | Pozitivní test a ovulace

Dobrý večer odpoledne jsme si dělali s kamarádkou těhu testy protože kamarádka má spoždení s MS. Tak si koupila testy a já sem si jeden udělala jen ze srandy menstruaci sem měla 8.10. a mám jí dostat až 5.11. A tohle se na mě ukázalo mohlo by se ukázat že mám ovulací nebo je to ňaka kravina měla ste s tím někdo skušenosti Čarka jde krásně vidět. děkuji :think:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...