Snažení | IUI 2021
"@Linusren":https://www.emimino.cz/profil/linusren/ hlavu vzhuru, IVF je tutovka! Podivej na Lucinta, jakou ma překrásnou holcicku :* :srdce: ber to tak, ze si aspon natrenujes pichani injekci do bricha :)) me pustili z porodnice a kvuli covidu jsem se musela 10dni taky bodat brrr :see_no_evil: "@Majdasss":https://www.emimino.cz/profil/majdasss/ Bajecne, tak hlavne, ze se to tam pekne pripravuje! Jestli muzu doporucit, zkus si najit aktivitu, kde se hodne natahujes. Myslim, ze u me to trhani plodu aronie silne přispělo :mrgreen: uz se tesim ns fotecku tve holcinky! My se mame skvele, jen tatinek nam uz 9dni marodi, takze malyho nemuze ani pochovat. Je to narocny, kdyz se potrebuju vykoupat, najist a Sebik place….Jinak je naprosto uzasny. Pres den miva sem tam boleni briska, vcera dost brecel, ale za to v noci prekvapil a spal od 21.45 do 5.30 :dance: stejne jsem se ale budila a porad ho kontrolovala, nejak tem monitorum dechu stejne neverim :)..uz se tesim na tuhle sobotu, maly bude mit křest v kostele a dostane jmeno po tatinkovi - Jakub :srdce:
- Autor: Babybabe
- Vloženo: 19.10.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána