Zpět na web

  • načítám...

Snažení | IUI 2021

"@Majdasss":https://www.emimino.cz/profil/majdasss/ mně pomohla fakt dlouhá procházka po lese, když jsme byli na houbách. Držím palečky ať princezna vykoukne sama. "@Babybabe":https://www.emimino.cz/profil/babybabe/ ty jo, tiše závidím. Natálku bohužel trápí prdíky snad imrvere. Už jsme vyzkoušeli kde co, ale asi prostě zabere až čas. Spí ti teda krásně, moje je strašný jedlík. Nevydrží ani večer bez jídla déle jak 4 hodiny. Do toho teda ty prdíky, které jsou večer Asus nejhorší. Nejdelší spánek má mezi 22:30-2:30, pak se pravidelně budí po 3 hodinách. Moc to Sebikovi sluší.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...