Centra asistované reprodukce | IVF 2022/2023
Holky myslíte si že tohle mohl být začínající pozitivní test? Je to tři měsíce zpátky, co jsem se cítila fakt zvláštně (byl to zrovna cyklus bez IUI, takže to být ovitrelle nemohl) no tak jsem si někdy v 10dpo udělala test a nejdřív jen duch, za dva dny najednou toto, že už to šlo vidět celkem dobře ale pořád to nebyla žádná výrazná čárka, no ale nakonec to nesílilo pořád stejný každý den až to zesláblo zase na ducha a nakonec úplný bílo. Napadlo mě jestli třeba nešlo o biochemko. Nikdy v životě jsem na testu totiž neměla ani ducha. Což by mě dost ale překvapilo, když dr říkal že folikul nemám a kor ještě když by to bylo přirozeně. :think: No prostě záhada :D Asi vadný testy :D
- Autor: Kristeena0
- Vloženo: 23.10.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána