Dárky, oslavy a svatby | Vánoční dárky pro 2letou
Tak máme pro dceru zatím toto. Má to tedy asi od sedmi lidí, rozeberou si babičky, strejda atd. Ještě je v plánu modelína a kinetický písek. Máte ještě nějaké tipy? :lol:
- Autor: Mamanova93
- Vloženo: 06.11.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána