Zpět na web

  • načítám...

Výbavička různé | Skládací vanička Detenix

Zdravím všechny :relaxed: s přítelem čekáme první miminko, bydlíme v malém bytě a šetříme na věcech na kterých se ušetřit dá. Právě vybírám vaničku pro mimčo. Nechci za ní utratit majlant, protože pro větší mimčo máme vaničku po mě a pak máme dyztak i normální vanu. Ale bylo mi doporučeno, ať pro úplně malé miminko máme malou vaničku. Takže když už bych něco kupovala, tak bych chtěla koupit něco levného a zároveň něco co nezabere moc místa a zároveň využiji i třeba jako koš na prádlo. Proto se chci zeptat jestli nemáte zkušenost s vaničkou Detenix (viz. obrázek)? Používáte někdo? Vydrží? Je vhodná pro mimi? Děkuji za odpovědi, L.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...