Zdravotní potíže dospělých | Raná ze sena
Ahojte holky, už jsem fakt zoufalá a na chirurgii se šíleně bojím, toto se mi udělalo že zapíchlého sena... Ze začátku to bolelo a bylo to červené, snažila jsem se ti vytlačit, ale čím víc jsem tlačila tím se to více otevíralo a jde z toho něco ven, nějaká tkáň, mazala jsem vším možným od víšňáku, černá mast, hemagel, framikoin prášek a nic moc... Něco podobného jsem měla na noze a chtěli mě vytrhnout celej nehet, nedala jsem a nakonec to vyschlo a odpadlo...
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 07.11.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána