Zpět na web

  • načítám...

Plenky | Stolice - měsíční mimi

Ahoj, zítra měsíční miminko - je stolice v pořádku? Jsme na UM. Bojujeme s prdíky, bolestí bříška. Miminko je teď více plačtivé a dříve bylo stolice méně a byla tužší. Předem děkuji za všechny odpovědi.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...