Plenky | Stolice - měsíční mimi
Ahoj, zítra měsíční miminko - je stolice v pořádku? Jsme na UM. Bojujeme s prdíky, bolestí bříška. Miminko je teď více plačtivé a dříve bylo stolice méně a byla tužší. Předem děkuji za všechny odpovědi.
- Autor: Cinema98
- Vloženo: 17.11.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána