Snažení | IUI 2021
Holky krasne vam bobanci rostou.. :srdce: U nas prisel zlom ve spani ve 4m kdyz zacaly rust zuby, jinak jsem to mela jak "@Babybabe":https://www.emimino.cz/profil/babybabe/ -maly zaspal kolem 9te a vzbudil se az ve 4-5,ach, to sk ted v 10,5m muzu nechat zdat :joy: :joy: :joy: Ja jinak nic nestiham, maly minuly tyden zacal pomalinku chodit aleje to jen par krucku vzdycky, kazdopsdne na 4 je rychly jak svist a musi se stale hlidat :D Takze nemam ani adventni venec, ani vyzdobu, ani pernicly a ani nic :D Aspon ze darky mam nakoupene. Jinak ma maly 10,5kg a skoro 80cm, je fakt velikan :D
- Autor: Nikca7
- Vloženo: 01.12.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána