Těhotenství | TP prosinec 2021
Diky za podporu holky, vubec mi nevadi se sem za Vama zase podivat, jen ty jiny starosti proste cloveka trosku odstreli jinam a nena pak na ty bezne provozni moc naladu, tak se nezlobte, ze sem Vas tak odstrihla. Jinak Bartose v nemocnici oholili, tak je z nej plesounek, ale nam se moc libi i bez vlasku. Ty sem taky orvala :oops:
- Autor: kajka kajka
- Vloženo: 03.12.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána