Výbavička různé | Prací gel a aviváž
Ahoj holky, máte zkušenosti s těmito pracími gely a avivážemi? Vyjdou docela dobře cenově... tak bych chtěla některý vyzkoušet. Případně kdyby jste měla nějaký tip :)
- Autor: kopretinka1997
- Vloženo: 06.12.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána