Snažení | IUI 2021
"@Majdasss":https://www.emimino.cz/profil/majdasss/ a všichni ostatní :heart:️ Ahoj holky, tak se hlásíme taky… Sofinka hezky roste, na 5m prohlídce měla 6,20 kg a 63,5cm. Už je to takové “jiné” miminko ????. Naše madam přestala spinkat přes den už někde po 3m, to dávala max 2× po 30 min, venku občas vydrží i déle, výjimečně se po procházce hned doma nevzbudí a ještě chvilku vydrží. Holt nechce aby jí něco náhodou uniklo, vše potřebuje vidět, vědět, kde se co šustne, říkáme ji, že je malá surikata, nebo agentka :mrgreen: :lol:. Ale nepřekáží mi to, ráno po nočním spánku se pěkně nakojí, přebalim ji a ještě si cucne a většinou ještě usne cca 6:30-8, max 8:30. Tak se vždy nasnidam, nachystam/predchystam si oběd, někdy si chystám pro ni vyvary, příkrmy, zamrazim, nebo dam do sklenic a do lednice, nebo zavařim a teď jsem třeba dělala výzdobu a balim dárky, využívám toho, že můžu :pray_tone1:… Dobře už za toho téměř půl roku vím, že to je každou chvíli jinak… V noci mi spinká cca od 21:30/22:30 do 5, občas do 6. To tedy spinkám taky :mrgreen:. Když ji trápí zoubky, nebo jsme po očko, tak se v noci budí uplakaná a chce se průliv a třeba cucnout, to si ji pak nechávám u sebe a drží si mě za ručičku, pusinka :heart:️. Přes den záleží dost na náladě, jsou dny, kdy mě potřebuje víc, chce se tulit, hrát si, mazlit se, no a jsou dny, kdy vydrží i chvilku sama, v ohrádce, na dece a hraje si, otáčí se, plazi se, nebo si ji vezmu do jídelny/kuchyně a dam ji do houpatka a u toho vařím, peču, uklizim a povídám si s ní. Někdy jsou lepší dny, někdy horší… Tlačí se nám zoubky, dole, už nás to trápí pěkně dlouho, ale už jsou alespoň ty dole skoro venku, perfektně valí sudy, plazí se a chce hlavně sedět :see_no_evil: a pusu přes den nezavře… povídá a povídá :joy: :see_no_evil:… Už dáváme příkrmy, ale vždy ke kojení, a postupně jsem zvyšovala dávky, už papá mrkvičku, dýni, jablíčko, broskev, banán, mango, občas přidám nemléčnou rýžovou kaši k jablku, nebo banánu. O příkrm si sama řekne, máme na to znak, používá cca týden :pray_tone1: :innocent:, jsou dny, kdy chce i k obídku i k večeři, jsou dny, kdy ji stačí jen kojení a jsou dny, kdy chce spíš večer, někdy dopo+večer. Ale prospívá, není ani vyžlátko, ani buřtík, je to tryskomyška naše šikovná a usměvavá :heart:️:princess_tone2:. Moc Vás všechny zdravím a přeji krásný adventní čas :heart:️:christmas_tree:
- Autor: Lucinta
- Vloženo: 06.12.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána