Zpět na web

  • načítám...

Snažení | Snažení prosinec 2022

"@Venesí":https://www.emimino.cz/profil/venesi/ no, test jsem dělala, ale je bílý jak padlý sníh. Měla bych být 11dpo, ale taky to může být 10dpo :nevim: Ovu test jsem měla pozitivní 28.11. Kolem sedmé večer, tak těžko říct. Každopádně mě pořád bolí v podbřišku, tak jsem zvědavá co se z toho vyklube. Doufám že je ještě brzy a čárka se do středy, kdy mám dostat MS, ještě objeví.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...