Zpět na web

  • načítám...

Snažení | IUI 2021

"@Lucinta":https://www.emimino.cz/profil/lucinta/ je to sranda jak je kazde dite jine no :D Maly mel v 6m 72cm :D :D Kazdopadne ja ho neposazovala dokud si nesedl do spravneho sedu pres 4,max na chvilinku na klin.. A jak si strkal palce do pusy to bylo vtipne :D Kolikrat otevrel pusu jednou na lzicku a podruhe hned na nohu :D Tal se s malou alespon nenudite, pro me to bylo peklo do 8m nez zacal lezt, to jsem si to teda neuzivala vubec, bohuzel. A ja bych byla rada kdyby jeste nechodil a jen lezl ale bohuzel. Cim driv zacne dite chodit tim hur - neni rozumne, nema tolik koordinovane pohyby apod. Kdyz vidim deti, co zacalY chodit az treba ve 14m tak je to velky rozdil oproti tem, co chodi pod rok alw tak co uz, nezastavim ho :D A opravdu te obdivuji, ze spis bez male, ja si to nedovedu predstavit mela bych strasny strach a stale nejswm pripravena, chlap uz samozrejme ano :D Jak je u Vas jinak? U nas je mraky snehu!

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...