Centra asistované reprodukce | KET Prosinec 2022
Ahoj holky..jdu si pro radu. Myslite, ze matest dela casteji falešné duchy? Dneska jsem si udelala dalsi test a je tam zase naznaceno. Neni to nic velkeho, ale prece jen to stoji za zamysleni. Prece jen jsem 12 den po ket a to uz jsem vzdy mivala viditelnejsi carku a tak by me zajimali zkusenosti..nechci si dělat jiny test ani jit na krev- to uz vydrzim do patku. Jen me zajimaji vase zkusenosti s mamatestem. PS: ten včerejší jsem našla, byl na místě kde je odkladam vzdycky :rofl:
- Autor: Alojska
- Vloženo: 14.12.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána