Zpět na web

  • načítám...

Miminko | Hlavička miminka...

Ahojky holky... ;) Chci se jen zeptat myslíte že má smysl pořizovat takovej ten polštářek proti oche hlavičce 5 měsíčnímu mimcu? ;) Malej se zatím na bříško nepřetáčí na bříšku si chvíli hrát vydrží tak 20 min pak většinou chce na záda...Polohuji ho a zazim myslím ze dobrý. Jakp trochu vzadu má místo kde to má placatejsi ale mylsim ze to není nic hrozného...Má tam i plešku... :D ;) Ale zatím mylsim ze hlavička ok ne? Tak mi jen zajímá jaký máte názor na ten polštářek a jeslti to má smysl. A do kdy se hlavička srovnává. Dekuju

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...