Vše možné | Extrémně malá prsa
[citace] **"@Meggiska":https://www.emimino.cz/profil/meggiska/** píše: Nikdy jsem prsa noc neměla, když jsem otěhotněla, těšila jsem se, jak mi vyrostou prsa a konečně něco na hrudníku budu mít. A nic, nosila jsem sportovní podprdu, kdy jsem prostě stahovala ramínko. A po dětem? Myslela jsem že to horší být nemůže, ala mýlila jsem se :rofl: ve svých 35 chodím do dětského oddělení pro lambady, sportovní podprsenky a plavky mám prostě trojúhelníčky :rofl: sama sobě se moc nelíbím nahá, takže tak nechodím ani před manželem, ale jinak si myslím, že to špatné se mnou celkově nebude, protože občas mi někdo řekne, že jsem hezká, kočka, atd. Pokud do sebe člověk nechce řezat, musí se naučit žít sám se sebou. :slight_smile: [/citace] Ja bych rekla ze ty trojúhelnícky jsou prave nejhorsi. Nezkousela jsi tenhle typ? Maji vycpavky.
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 26.12.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána