Zpět na web

  • načítám...

Zvířata | Barf, dá se jíst i lidmi?

No, pokud by nebyla nouze tak bych to nejedla. Nějak zdravotně závadné by to maso snad být nemělo. Vím, že občas lidi psům kradou hovězí a lososa :D Jestli se nemýlím, tak barf maso neznamená, že zvíře trpělo nějakou nemocí, ale že mělo třeba zlomenou nohu, maso nemá tu úplně ideální barvu, nebo obsahuje víc tuku apod. Určitě ale neprochází tak důkladnou kontrolou jako maso určené do obchodů pro lidi. Není to info z žádného ověřeného zdroje. Spíš JPP a různé diskuze na netu :nevim: Ale je pravda, že někdy je to maso fakt luxusní :D

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...