Zpět na web

  • načítám...

Kosmetika a hygienické potřeby | Jít na permanetní obočí?

V poslední době je to trend a já nad tím taky uvažuji, ale zároveň mám obavy. Mé obočí mi nikdy nevadilo, ale jak teď letí to výrazné, tak si ho každý den maluji, někdy se smyje.. a říkám si že by bylo fajn ho mít upravené stále. Co myslíte v mém případě? Foto zcela bez makeupu. Nechala jsem tam oči, ať to posoudíte i s nimi. Jakou máte zkušenost s microbladingem ci pudrovym obocim? Nelitujete toho?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...