Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | TP září 2023

Ahoj holky, pridam se k vam do diskuze. Cekala jsem na MS jako na smilovani, protoze jsem mela jit na umele oplodneni a tak jsem netrpelive vyhlizela zacatek dalsiho cyklu. Ten neprisel a misto toho jsem nasla toto :) 23.1. jdu k lekari, uz se nemuzu dockat. Jsem dost unavena, misty zaludek na vode a boli me casto hlava, az to jde do migreny. Nicmene na dve carky jsem cekala pres rok a jsem ochotna podstoupit cokoliv, jen aby tehotenstvi doslo do zdarneho konce :srdce: :srdce: :srdce: Hodne zdravi vsem! :andel: :kytka:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...