Těhotenství | TP září 2023
"@Bellamia":https://www.emimino.cz/profil/bellamia/ ach, to me mrzi. Z toho ja mam uplne hruzu, zase verim, ze kdyz jsme muselo tak dlouho cekat, ze to bude ok. Testy krasne sili, tak verim, ze je vse ok :dance:
- Autor: JmenujiseKatka
- Vloženo: 17.01.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána