Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | Nevím jak vyhodnit těhotenský test

Ahoj holky, já bych se tu pripichla a zeptala co si myslíte. Test jsem si dělala dnes ráno a předevčírem odpoledne. Pokaždé vyšel stejně. Slabá druhá čárka. Myslela jsem, že když budu těhotná, měl by test dnes ráno být silnější... mám dnes 3 dny zpoždění, tak nevím a doufám a zároveň mám strach, že těhotná nejsem, to by přece sílilo?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...