Zpět na web

  • načítám...

Batole (12 až 36 měsíců) | EEG vyšetření

"@rolnicka321":https://www.emimino.cz/profil/rolnicka321/ Ahoj, vyšetření dopadlo ukázkově a dcerka to zvládla. Mluvit nemohla. Lehla si, přitulila k sobě mazlíka, zavřela očíčka a odpočívala :) Vyfotila jsem ti i fotku, ale zapomněla poslat. Ale neee že by na ní teda něco bylo vidět :mrgreen:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...