Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | TP duben 2022 ❤

Ahoj holky, taky tedy něco napíšu:relaxed:Podzim byl u nás těžký, onemocněla nám herpatickou encefalitidou a byly jsme měsíc v nemocnici:pleading_face:Ale zvládla to:pray: Je to šikula, sedí, na Vánoce se rozlezla a nyní už začíná tapkat kolem nábytku:face_with_peeking_eye: Chodime na cvicenicko a již druhy kurz plavání, to je super:star_struck:Kojila jsem do konce 8 mesice, pak už sem tam na uspani a pak už nechtela.Ale papá pekne řekla bych, urco už má 10 kg:rofl: Teprve před 14 dny tak vykoukly dvě spodní jednicky, ani jsme o tom nevěděli:dizzy_face: To je asi v kostce vše. Mějte se pekne:hugging:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...