Zpět na web

  • načítám...

Vše možné | Malované kamínky

Znáte putovní kamínky? Malujete s dětmi nebo i samy? Mě to přijde jako skvělý relax, a syn je s velkou slávou roznáší po cestě ze školky. Jaké nejraději malujete motivy, inspirujte se na fb, pinterest nebo čisté spoléhate na svou fantazii? Doporučte fixy nebo barvy s kterými jste spokojené, čím nejraději malujete, nebo zkoušeli jste třeba i ubrouskovou techniku? Já jo, ale moc mě nebavila. Často se nechám navést tvarem kamínků, baví mě postavičky z večerníčků a jídlo, ale zkoušek co mě zaujme, ale nejsem žádný velký malíř, podle mě lepší ZŠ první stupeň :smile: pojďte se podělit o své zkušenosti a klidně fotte kaminky. Našli jste třeba kamínek který by pro Vás byl nějak osudový, významný? Takový že jste věděli že už ho dal nepustite? Děkuju za příspěvky a hezké pohodové vlakno.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...