Snažení | IUI 2021
"@Majdasss":https://www.emimino.cz/profil/majdasss/ paaani, to je teda fofr! Gratuluji k prvnímu zoubku :partying_face: my se mame Prima, jen jsem nejaka unavena a rozlamana. Uz aby bylo jaro a kvetla nam zahrada, to mrznuti uz me otravuje. Jinak My dnes slavime 5mesicu a v utery nas konecne ceka vitani obcanku :hug:
- Autor: Babybabe
- Vloženo: 11.02.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána