Zpět na web

  • načítám...

Květiny a zahrada | Neopadavý živý plot

[citace] **"@Mymamemimi":https://www.emimino.cz/profil/mymamemimi/** píše: "@vetešnice":https://www.emimino.cz/profil/vetesnice/ nemáte prosím fotku toho ptačího zobu teď v zimě? Na internetu jsou docela rozporuplné informace ohledně opadavosti, proto nad ním pořád váháme :think: [/citace] našla jsem na netu, viz foto. Takhle vypadá i ten náš, ale máme ho vysoký 3m. Místama v zimě lehce prosvítá, ale v létě je to neprůhledná stěna.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...