Těhotenství | TP prosinec 2021
Holky, tak vás zdravíme po nějaké chvíli. My se odloucili skoro před 14 dny z domu. Udělat si s chlapem jasno a je to lepší. Chyby jsme udělali oba, začínáme si to uvědomovat a vypadá to na dobré cestě ke smíru. Ale nic neuspechat. Co si myslí okolí, na to prdim z vysoka. Řeší nás, než aby řešili své. Klasika. Začala jsem chodit hodně ven, do posilovny, tak si svaly zase zvykaji, ale bolí to :rofl: si nemůžu pomalu ani sednout :rofl: ale super relax. Začala jsem se rozmazlovat a mít zase konečně ráda :hugging:Malý dělá pokroky, vleze všude, dává věci zpátky, začíná hezky říkat základní slova, miluje zvířata, lidi, je to velkej chlap do nepohody. Utíká to. 1 ho jdem na kontrolu a očkování, tak snad to bude ok. Tak se zase mějte, pročítám vás průběžně. Jdu spát, teď mi spí celou noc, budíček v půl 7,ale spí 10 hodin v kuse, úžasný. Vyklidnila jsem se, tak to bude tím, co jsme teď pryč. Takže mi držte palce Hezký zbytek večera :mavam: :dance: :srdce:
- Autor: MILINKA35
- Vloženo: 26.02.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána