Zpět na web

  • načítám...

Zaměstnání | Dress code v práci - smart casual

[citace] **@Anonymní** píše: Nebo tyto? [/citace] Ee :lol: celkově ale nemám rada mokasiny. Ale abych teda taky šla s kůží na trh, mám rada zdravotní obuv Joya, plánuji si pořídit od nich tenisky, mají v akci tyhle a tím, ze mám spoustu svrsku v pískové nebo line barvě, nebo růžové, by se mi k šatníku i hodily. Jsem na rodičáku, na na běhání venku s dětmi a kočárkem je chci.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...