Zaměstnání | Dress code v práci - smart casual
[citace] **@Anonymní** píše: Nebo tyto? [/citace] Ee :lol: celkově ale nemám rada mokasiny. Ale abych teda taky šla s kůží na trh, mám rada zdravotní obuv Joya, plánuji si pořídit od nich tenisky, mají v akci tyhle a tím, ze mám spoustu svrsku v pískové nebo line barvě, nebo růžové, by se mi k šatníku i hodily. Jsem na rodičáku, na na běhání venku s dětmi a kočárkem je chci.
- Autor: Semtex
- Vloženo: 02.03.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána