Zpět na web

  • načítám...

Domácnost | Granitový dřez Lavello - máte někdo?

[citace] **"@Gracetheworld":https://www.emimino.cz/profil/gracetheworld/** píše: "@papousekkakadu":https://www.emimino.cz/profil/papousekkakadu/ Určitě pomohlo. Pořád se rozhoduji mezi granitem (design, do kuchyně by se mi ten černý fakt hodil) a nerezem (blbuvzorný, prakticky nezničitelný) a nějak se nemůžu rozhodnout. Zkušenossí s dražšími granitovými dřezy (Schock, Blanco, Franke) je všude dost, na ty levnější už nic moc. Navíc většinu recenzí píší lidé po chvilce používání, ale dlouhodobé zkušenosti se také hledají těžko. Tvrdost vody zatím netuším, máme studnu a ještě se nedělaly čerpací zkoušky a rozbor, tak raději budu počítat s tvrdší vodou. Jak je to s náchylností k mechanickému požkození? Manžel je pranoidní že bude dřez náchylný na ulamování rohů nebo hran, nebo praskání. Dále mám obavu z reakce na teplo. Hodně často totiž třeba sliju těstoviny a hrnec položím na odkapovou plochu, tak abych si tím kdyžtak dřez nezničila, četla jsem že se lidem vypálilo kolečko od hrnce. [/citace] Možná už přispívám pozde, ale my máme lavello drez asi 4 roky a náchylný je tedy dost…rohy máme omlacene, vodu tvrdou takže to pořad lestit olejem, baterie i davkovac Slezla barva… Teď s nemá začínáme resit reklamaci píší ze mají 10 let záruka…na baterie a davkovac teda jen 2 roky jak mi nyní odepsala…nevim jestli měli vadný kus, ale od začátku řeším problémy…

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...