Snažení | Ovulacni testy co myslíte ?
Jak píšou holky, snažit se můžete tak i tak. Každopádně to chce testovat každý den a když sílí, tak klidně vícekrát za den. Někomu stoupne lh jen na pár hodin a nemusela by si vrchol zachytit. Testovat se má udělané odpoledne, ne ráno. Tady to dám jen pro příklad mě tyto testy, abys viděla, jak bude vypadat pozitivní ot ;) testovací čárka je stejně silná nebo silnější než kontrolní :palec:
- Autor: bacova.mi
- Vloženo: 07.03.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána