Snažení | IUI 2021
Ahoj holky, nějakou dobu jsem se neozvala, byl a je to pěkný frkot zajišťovali a teď u nás probíhá rekonstrukce koupelna/wc/satna/chotba… naštěstí jsme u švagra na bytě, ale s malinkou to bylo a teď ještě po rekonstrukci i bude náročný. U Sofinky od Vánoc opět neskutečný pokroky 8o … na Vánoce 6m a malá seděla s dopomocí a plazila se, pak zkoušela lozit, od 7m lezla krásně, ale pozadu, dopředu se plazila, sama si sedala a přitahovala se do stoje, teď už stojí v ohrádce a postýlce krásně, peruje, zkouší krůčky do stran, za ručičky udělá i pár dopředu. Lozí jako tryskomyš, sama na wc, v kuchyni, nebo v koupelně už jsem nebyla pěkně dlouho :mrgreen:. Dva dny před 8m, to bylo 22.2. řekla první slovo táta :smiling_face_with_3_hearts: a ďáďa (děda), par dni na to baba a už říká krásně papapa a mává, už říká i Bubu, nebo Bubi, co je náš pejsek, máma pořad prd, občas tak nějak spíš omylem :joy:… den před 8m, 23.2. vylezl konečně první dolní zoubek, trápilo nás to už od 4m :scream: a vylezl až teď, za dva dny se prořízl hned i ten vedle a momentálně se klubou horní, už to tam řeže. Jinak my zkoušíme znakovat a různě se dorozumívat, od nového roku mi krásně hlásí aaa a nechce si už kakat do plínky, začíná to zkoušet i na čurání, prostě čistotná princezna :lol:, už se těším domů na nočník, už to snad bude lepší, když jsme šli ke švagrovi, tak mi v něm propadla pomalu dolů. Papáme už všechno, většinou už ji dávám stejné, co máme my, nám jen dokořením a osolim. A ji nakrajim maso na pidi kousky a jinak třeba trochu vidličkou zmáčknu přílohu a zeleninu. Jedeme více méně BLW, hned od začátku, co jsme začali s příkrmy, měsíček jablka, hrušky, nebo mango zpracuje pěkně, teď už vše pěkně ohryzává, pečivo si drobí jako pro ptáčka a pak papá ty kousky, chytrá holčička :joy:. Lžičku si bere z mé ruky a zkouší papat sama, už je většina opravdu v pusince, takže velký úspěch :pray_tone1:. Bumbá z hrničku s pítkem, nebo se slámkou. Chutná ji vše. V 8m měřila 68cm a měla 7,4kg. Spánek byl měsíc a půl celkem náročná disciplína, protože jsme byli zvyklí, že spinká cca od 21 do 5/6 a pak po kojení ještě klidně do 8/9. No od nového roku se budila celkem často, v nejhorším období i ā hodinu. Teď už to celkem jde, usíná okolo 20/20:30, probudí se na kojení 23/24 a spi do 6/6:30., max 7:30 a pak už nekonečný kolotoč… Chce si hrát, blbnout, povídat, lozit, stoupat, na ní je úplně vidět, jak by už chtěla povídat a sama stát/chodit, trochu se vzteká, že všechno hned nejde, ale je to prostě naše madam úžasňáková, jsme neskutečně pyšní rodičové :heart: :innocent:.
- Autor: Lucinta
- Vloženo: 07.03.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána