Zpět na web

  • načítám...

Jaké bydlení - stavíme, bydlíme | Komoda v obýváku

[citace] **@Anonymní** píše: "@Kelsey":https://www.emimino.cz/profil/kelsey/ no nějak jsme si zvykli na to, že není na střed. Chlap už to předělávat nechce. Bílou skříňku jsme nemohli v obchodech sehnat vůbec. Měla jsem objednat přes net. Přiznám se, že se mi ta skříň líbila. Pak mi taky řekl manžel, že by to nemavrtal do zdi kvůli tomu, že je tam dost elektriky. [/citace] Vidíš. Vypadá to daleko líp, když je ta skříňka zavěšená a není pláclá na zemi. My třeba pod televizí nemáme nic ani v obýváku a ani v ložnici. Nechala se do obýváku dělat skříňka na míru k bílé lince. Když ji dovezli, tak jsem řekla, že ji v obýváku nechci. Tak je zavěšená v podkroví na chodbě. Než ji dovezli, tak jsme si zvykli, že je to čisté, vzdušné. Dominanta za televizí na stěně je betonová stěrka, kterou chtěl můj muž. Skříňka se tam už nehodila.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...