Zpět na web

  • načítám...

Stejná situace | Natažený prst na ruce

Dobrý den, v pátek jsem si skřípla ukazováček mezi školní lavice. Pěkně to bolelo, pak bolest odezněla.. Dnes se mi udělala na prstu hezká modřina, nevím, jestli s tím jít na pohotovost, docela to už i bolí. Myslím, že zlomenina to nebude, ale není blbost jít s naraženým prstem? Co dělají s naražením? Dlaha? Sádra? Hraju aktivně na klavír, proto mám strach.. Děkuji, hezký den

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...