Zpět na web

  • načítám...

Zvířata | Šmoulové Brno a pes

Je to hezký, roční dítě nevím... Prohlídka cca na hodinu, my to šli 2x. První pustí krátký film o historii a pak je šmoulí svět. Pak 3D film jak letíš na Čápovi. Nahoře pak skákací hrady, dráha na brusle ( nejsou to inline ), šlapací autíčka a odrážedla. V lego koutku už toho Lega moc nezbylo... Je tam i nějaké občerstvení, kafe kolem 60 myslím parek v rohlíku 50

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...