Těhotenství | TP říjen 2023
Tak u nás dnes na kontrole vše v pořádku, podle MS jsem 11+1, miminko odpovídá 11+3 :blush: a doktorka říkala, že je teda ještě brzo, ale že kdyby si teď měla tipnout, tak by řekla, že to bude holčička :grin: tak uvidíme za dva týdny na screeningu
- Autor: ranni_ptace
- Vloženo: 27.03.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána