Zpět na web

  • načítám...

Domácnost | Vůně do pračky

[citace] **"@Bandii":https://www.emimino.cz/profil/bandii/** píše: Někdo psal, že je to až moc intenzivní, jaká je tvá zkušenost? Jde mi především o ložní prádlo a ručníky. [/citace] Je hodne silna, musi se davat opravdu jen malinko. Pradlo po vyprani vydrzi vonet hodne dlouho, vlastne az do dalsiho prani :joy: na povleceni ji nepouzivam, na to mam tuhle avivaz, taky voni dlooooouho.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...