Květiny a zahrada | Předzahrádka (rady, tipy)
[citace] **"@Havlova":https://www.emimino.cz/profil/havlova/** píše: Ošklivě to vypadat nebude. Jen budete mít místo, které bude v létě sálat vedro. [/citace] To sálá stejně. Naštěstí je to před domem. A na tu lavku bude stín od garáže. Už jsem tam měla toho tolik zasazeného. Dřív jsem i květináče dávala na parapety. Vše uschlo. Teď ty květináče tam dát nemůžu, že závazí venkovním žaluziím. Takže vyřešeno. Mívala jsem tam levanduli. Ale takhle pěkné to nebylo, jak mají na fotce. Že my máme ten prostor širší. Tak to bylo dost rozčapené do šířky.
- Autor: Kelsey
- Vloženo: 12.04.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána